PRISIMENANT SEMINARĄ

Praėjo lygiai savaitė po seminaro, o aš vis dar nepasidalinau tuo kas vyko ir kaip vyko. Neparašiau, nes nesu rašytoja ir žodžiai nesilieja taip lengvai ir gražiai kaip noriu. Atrodo, kad vis dar vyksta seminaras, tik jį veda ne Zoja,o pats Gyvenimas ir dar pagreitintu ir sugriežtintu tempu, nes pagrindinis Kundalini jogos poveikis prasideda po seminarų, atliekant kasdienines praktikas. Nėra lengva perteikti tai, kas vyksta Kundalini jogos seminaruose. Jie visi labai ypatingi ir skirtingi. Šis seminaras toks ir buvo – galingas, sakralus ir kiekvienam labai individualus. Jau vien tai, kaip vyko pasiruošimas ir registracija į jį, leido spėti, kad bus kažkas ypatingo. Užsiregistravo 20 dalyvių ir per paskutines 2 dienas vienas po kito atšaukė dalyvavimą dėl labai įvairių priežasčių beveik visi, paskutinį vakarą per 2 val. penki dalyviai, vienas po kito pasakė, kad nebegali atvykti… Liko tik  dvi moterys. Visata labai rinkosi kam galima prisiliesti prie Kundalini energijos ir viską sudėliojo savaip ir netikėtai. Buvo džiugu, kad seminare dalyvavo net keturi vyrai, nes būtent vyrams yra daug sudėtingiau susidraugauti su Kundalini energija. Tik baigiantis seminarui paaiškėjo, kodėl tokia kamerinė aplinka – vyko labai gili ir atvira gydomoji terapija, nes Zoja ne tik stipri Kundalini jogos meistrė, bet ir puiki psichologė. Į seminarą Zoja atvyko iš karto po kelionės i Indiją, kur vyko intensyvios ir stiprios karmos valymo praktikos ir tą jėgą jautėme mes visi.

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkom Kulautuvą. Tai tikrai puiki vieta įvairioms dvasinėms praktikoms, o ypač jogai, kvėpavimo praktikoms. Pasirodo Kulautuvos kultūros namai stovi labai švarioje, energetiškai  stiprioje vietoje. Sekančio seminaro metu tikrai vaikščiosime  po kvepiantį, gydantį Kulautuvos mišką, medituosime į tekantį Nemuno vandenį ir sveikinsim tekančią Saulę mantrų garsais.

Labai dėkojam Kulautuvos kultūros namų direktorei Andželai už geranorišką ir nuoširdžią pagalbą. Dėkojam Kulautuvos Jaunimo Namų direktoriui Česlovui už supratingumą. Dėkojam visai Kulautuvos bendruomenei už palaikymą. Dėkojam Audrai Mūzai už puikius vertimus. Dėkojam mūsų nuostabiai  Zojai Vaidner už jos šiltą, gerą, nuoširdų, bet tuo pačiu  labai stiprų ir gilų mokymą. Kaip ji pati sako: ” BRANGIEJI MANO, PER MANE TEKA MANO MOKYTOJO HARIJIWANO ENERGIJA”.

20140223_103556 20140223_103618

20140223_103710 20140223_10401220140223_102956