Kundalini Jogos seminaras ” Vyro ir Moters realizacija” 2 dalis.

2017 Gegužės 13 d.–Gegužės 14 d.

Vilnius

Re

Didydis kosminins paradoksas: moteris nori, kad vyras suteiktų jai saugumą. Vyras nori, kad moteris jį palaikytų. Moteris jaučia, kad ji gali palaikyti vyrą tik tada, jei jis jai suteiks saugumą. Vyras mano, kad jis gali suteikti savo moteriai saugumą tiktai jeigu ji palaikys jį. ir kiekvienas laukia, kada kitas pradės tą procesą.
Tos programos buvo sudėtos į vyro ir moters pasąmonę. Bet iš tikrųjų, nė vienas vyras negali duoti moteriai pilno saugumo. Nėra tokio vyro, kuris galėtų išpildyti visas jos projekcijas.
Moteris turi surasti saugumą pačioje savyje, savo dvasioje.
Ir šio paradokso užbaigimui, nė viena moteris negali girti ir palaikyti vyrą taip, kad užsitrauktų visos jo žaizdosir jos vaizdas sutaptų su jo „idealios moters” vaizdu.Nė viena moteris negali duoti vyrui tiek palaikymo, kiek jis nori.
Vyras taip pat turi surasti saugumą pačiame savyje, savo dvasioje.
Tyrinėkite vyro ir moters prigimtį be įsitikinimų. Skirtumai egzistuoja ir būtent jie daro gyvenimą įdomų ir įvairų. Vyro ir moters psichika veikia savaip unikaliai, todėl kiekvienas skirtingai priima jausmus, įvykius, žodžius ir netgi gyvenimą.
Jeigu vyras ir moteris nepriima unikalios vienas kito dovanos, kyla nesupratimas ir problemos. Kartu mes galim subalansuoti savo energijas ir palaikyti vienas kitą, išsaugant savo vientisumą ir harmoniją savo namuose, bendruomenėse ir visame pasaulyje.
Yogi Bhajan

Subalansuoti mūsų vyriški ir moteriški aspektai suteikia mums galimybes atskleisti savo talentus, gyventi ir veikti kūrybingai ir džiaugsmingai. Jie įtakoja mūsų laimingo likimo kūrimą.
Mūsų vyriškumo ir moteriškumo pagrindas susideda iš to, kaip mes priimame savo vidinius vyrą ir moterį.
Jei vyras sutinka tik su savo stipria vyriškąja puse, jis pavyzdžiui, nesugebės intuityviai ir kūrybingai numatyti savo veiksmų plano.
Jei moteris priima tik savo silpną moteriškąją pusę, ji tiesiog negalės prisiimti atsakomybės už savo vystymąsį ir judėjimą pirmyn.
Todėl vyro ir moters realizacija tai pirmiausiai priėmimas savo stipriųjų ir silpnųjų aspektų, ir jų balansas.

Šiame modulyje mes auginsime savo vidinį vyrą. Surasime priežastis, kodėl mes norime nuo jo atsisakyti ir kodėl mums nepatogu su juo bendradarbiauti.
Atrasime ir harmonizuosime savo vidinę moterį. Atsakysime į klausimą kas verčia užsiverti nuo savo vidinės moters.
Savo kūnais pajusime ką reiškia būtent mums būti stipriems ir silpniems.
Suprasime kaip subalansuoti savo individualias energijas. Kokias savo savybesnaudoti geriausiaitoje veikloje, kuria norėtumėt užsiimti.
Atrasime tai, kas trukdo mums realizuotis, tapti klestinčiu žmogumi.
Aptiksime ir išmoksime susitvarkyti su negatyviomis tėvų programomis.

Kviečiame dalyvauti ir patyrusius praktikus, ir tuos, kurie niekada nepraktikavo. Tai labai puiki proga susipažinti su šia puikia dvasine technologija – Kundalini Joga.

Praktiką užbaigs gongas. Gongas labai stiprus instrumentas.
Kaip sakė mūsų mokytojas Harijiwan: „Mes specialiai apmokome studentus groti gongu, todėl, kad teisingas grojimas gongu pripildytas Dieviškos jėgos. Tokiais momentais Dangus nusileidžia ant Žemės, kūnas pilnai atsipalaiduoja. Tai leidžia jam išsigydyti ir atsinaujinti. Protas tampa aiškus, ramus, suvokiantis savąjį potencialą.”

Seminaras vyks puikioje studijoje „OM”. Turėkite baltą galvos apdangalą, pageidautina baltus arba šviesius rūbus, antklodę, atsigerti, skanių vaišių sau ir draugui, didelį norą praktikuoti ir kažką pradėti keisti savo gyvenime (jei nepatinka esamas) arba atrasti kažką tai naujo ir netikėto. Nes visada dalyvavimas Kundalini Jogos seminare suteikia didžiulę naudą mūsų kūnams, protui ir Sielai.
Wahe Guru
( Gurmantra, pradedanti paskirties įgyvendinimą.
Pergyvendamas Neapsakomą Išmintį, Aš Esu Ekstazėje)

Seminarą veda profesionali Kundalini Jogos mokytoja (Yogi Bhajan Kundalini Jogos mokykla, Aquarian Trainer Academy, JAV), psichologė Zoya Vaydner, kurios ilgametė mokymo patirtis(12 metų), gilios Kundalini Jogos ir Ajurvedos žinios padeda daugeliui žmonių atsiverti Meilei ir Gyvenimui. Ji yra asmeninė Kundalini jogos mokytojo Harijiwan mokinė.
Šis mokytojas yra vienas ištikimiausių Meistro Yogi Bhajan mokinių, kuris gerbiamas už Kundalini Jogos perdavimo technologijos tikslumą ir gylį.
https://www.facebook.com/zoya.vaydner?ref=ts&fref=ts
Plačiau apie Zoya Vaydner www.kundalini.lt
Harijiwan veda mokymus nuo 1975 metų. Galimybė 30 metų mokytis pas Yogi Bhajan davė jam neįkainojamą patirtį ir žmogaus sąmonės ir būsenų prigimties suvokimą. Jis turi enciklopedines jogos filosofijos ir praktikos žinias, meditacijos ir sakralaus garso moksle, veido skaitymo mene.Zinia is Ten
Žinomas savo meistriškumu darbe su garsu ir ypatinga gydomąja gongo grojimo technika.
Jis moko meno, kurį yra įvaldęs – meno sukurti erdvę, kuri keičia ir pakylėja žmones. www.harijiwan.com
http://harijiwan-europe.com/
kundalini.lt ir fb

Seminaras vyks 2 dienas. Kam reikės nakvynės, prašau pranešti.
Mokestis : 120 euro
Telefonai pasiteiravimui ir registracijai: 864019988 Reda , 864088991 Gintas
Su Meile 🙂

 

 

Post navigation