Moteris – Mėnulio dukra. 2 mod.

44

Seminare gilinsimės į savo moteriškumo esmę, į moteriškąją prigimtį. Mokysimės praktiškai judėti savo vidinio moteriškumo link.
Jausite save – gal būt pirmą kartą gyvenime, būtent jausite, o ne tik žinosite, kiek viduje jaučiatės moterimi. Sužinosite apie seksualumą pagal moteriškąjį ir vyriškąjį tipus. Apie jų pasireiškimo variantus. Apie moterį kaip savo visatos kūrėją ir kodėl šis sugebėjimas nepasireiškia. Susipažinsite su senovės žiniomis apie moterį, suvoksite savo pasireiškiančius ypatumus. Išmoksite gydyti širdies čakrą.
Mes mokysimės užpildyti save moteriškumu, tyrinėti, suprasti save, susijungti su savimi. Kas ji – Moteris?
Jeigu norime būti laimingos būtent kaip moterys, tai galima pasiekti pajaučiant savo Šakti – pirmapradę kūrybinę jėgą. Reikia pajausti, kad būtent moteryje glūdi kūrybinis Visatos principas.
Moters gyvenime pradeda vykti tai, apie ką ji svajoja, pildosi jos maldos ir norai. Pasireiškia komfortiškas ritmas, kuriuo užsipildo visa ją supančios aplinkos atmosfera. Susireguliuoja ilgalaikiai santykiai su partneriu.
Seminaru nėra siekiama suteikti patarimų kaip ištekėti, būti seksualiai, išlaikyti šalia mylimąjį, kuo dirbti… Visa tai ateina savaime, kada moteris save suvokia savajame Aukštesniajame AŠ. Kada atveria savyje begalinį kūrybos šaltinį, ji pajaučia savo jėgą, suvokia visą savo išminties gelmę, ramybę, susitaikymą.

Šiame modulyje naujai pažvelgsime į moterį ir seksualumą, įsisavinsime specialias moteriškas praktikas ir meditacijas, mokysimės keisti savo energiją. Pagal kiekvienos dalyvės pageidavimą, galėsite gauti savo asmeninę praktiką.

Seminare naudojamos Kundalini jogos praktikos pagal Yogi Bhajano tradiciją,
Vedų žinios, Ajurveda, šiuolaikinė psichologija ir, žinoma, asmeninė patirtis.
Kiekvienas seminaro modulis yra savarankiška, išbaigta viso srauto dalis, suteikianti galimybę gauti žinių ir asmeninės patirties.
Seminarą veda Kundalini jogos mokytoja, psichologė Zoja Vaidner

Seminaras vyks 20 km. už Kauno, labai puikioje erdvėje. Kas norės galės nakvoti vietoje. Po seminaro, šeštadienio vakarą kursime pirtį ir maudysimės sniege. Turėti miegmaišį, šviesius rūbus (balta spalva apjungia savyje visas spalvas, didina magnetini lauką ir stiprina aurą), baltą kepuraitę arba skarelę ir lengvo užkandžio pusryčiams ir vakarienei. Pietūs bus užsakyti. Galvos apdangalas sušvelnina energijos stiprumą.

Labai visų laukiame

Vieta: Liepų g. 73 Strielčiai, Prienų raj.

Laikas: 2015 m. kovo 7 d. 11:00
2015 m. kovo 8 d. 18:00

Kaina: 100 Euro